EN TR

Kariyer Fırsatları

Müşterilerimizdeki açık pozisyonları içeren yeni iş fırsatlarını, düzenli olarak güncellediğimiz aşağıdaki liste üzerinden takip edebilirsiniz. Gizlilik ya da çalışma yaklaşımı gibi nedenlerle tüm pozisyonlarımızı burada yayınlamamayı tercih edebiliyoruz. Bu yüzden uygun rollerde haberdar olmak isteyenler, Genel Başvuru pozisyonunu seçerek CV lerini ulaştırabilirler.

Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulmakta olup, hiçbir koşulda adaylarımızın bilgisi olmadan üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

Tüm adaylarımıza gösterdikleri ilgi ve güven için teşekkür ederiz, bununla birlikte sadece pozisyon için uygun olduğu öngörülen kişilerle temasa geçtiğimizi belirtmek isteriz.

 • HR Lead

  Human Resources
  Our Client is a game changing company in SEM, google ads and social media field.
  İstanbul
 • Mali İşler Şefi

  Mali İşler
  Yapı Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli müşterimiz için Mali İşler Müdürü’ne raporlamak üzere görevlendirilecek Mali İşler Şefi pozisyonunu çalışmaktayız.
  İstanbul
 • Recruitment Executive

  Recruitment
  We are in search of an “Recruitment Project Executive” for our office in Suadiye. The person will provide a professional recruitment and talent hunting.
  Istanbul