EN TR

Gizlilik Sözleşmesi

 www.hrw.com.tr web sitesi, merkezi Bostancı Mah. Yazmacı Tahir Sk. No:15 Kat:1 D:1 34744, Kadıköy, İstanbul adresinde bulunan İK YÖNETİM DESTEK HİZMETLERİ VE DANIŞMANLIK (“HRWORKS”) tarafından yönetilir. 

Bu web sitesini ziyaret ettiğiniz zaman HRWORKS, doğrudan ya da dolaylı olarak bilgi vermeniz istenen yerlerde size dair kişisel bilgileri toplayabilir. Bununla birlikte HRWORKS bu kişisel bilgileri sadece, bu Gizlilik Sözleşmesi’nde ileri sürülen amaçlara uygun olarak kullanır ve toplanan kişisel bilgilerin ilgili mevzuat hükümleri uyarınca korunmasını sağlar.  

 Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimize https://www.hrw.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ulaşabilirsiniz. 

 Bu Sözleşme, HRWORKS’ ün bu web sitesi ile ilgili veri işleme amaçları, tanımlama bilgisi kullanımı ve kişisel bilgileriniz ile ilgili haklarınızı nasıl oluşturacağından bahseder. 

Veri İşleme Amaçları 

 HRWORKS işini yürütmek, ilgilenebileceğiniz işler ve pozisyonlar hakkında bilgi vermek ve bu işler ve pozisyonlar için aday değerlendirmelerinde bulunmak ve web istatistiklerinin gelişimi için web sitesindeki ziyaretçiler hakkında bilgi toplar ve işler. Verdiğiniz bilgiler, gerektiği zaman size ulaşılması için kullanılacaktır. 

 Özel Nitelikli Veri 

 HRWORKS bu site yolu ile politik fikirleri, dinsel inanışları, sağlık veya diğer konulardaki hassas bilgileri açığa vuran bilgiler gibi özel nitelikteki kişisel bilgileri toplamak için çabalamaz.  

Tanımlama Bilgileri 

 HRWORKS alan adı, siteye giriş sayısı, ziyaret edilen sayfalar, öncesinde/sonrasında ziyaret edilen siteler ve kullanıcı oturumunun uzunluğu dahil olmak üzere, bu web sitesinin kullanımına ilişkin bilgiler toplayabilir ve bu bilgileri analiz edebilir. Bu bilgiler, anonimleştirilerek bir tanımlama bilgisi kullanılarak toplanabilir. Tanımlama bilgisi, web sayfası sunucumuz tarafından sabit sürücünüze yerleştirilen küçük bir metin dosyasıdır. Tarayıcınızdaki ayarları değiştirerek, bir tanımlama bilgisini kullanmayı ya da kullanmamayı tercih edebilirsiniz. Tanımlama bilgisi, bu web sitesinin daha hızlı ve daha kolay kullanımını sağlayacaktır. 

Üçüncü Şahıs Siteleri 

 Bu Gizlilik Beyannamesi’nin, bu web sitesine bağlı üçüncü şahıs sitelerini kapsamadığını not ediniz. 

 Haklarınızın Oluşturulması; HRWORKS ile İletişim 

 HRWORKS’den bilgilendirme mesajları almak istemiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Gizlilik Beyannamesi, veri işleme faaliyetlerimiz veya bu web sitesi ile ilgili sizin işlemleriniz hakkında sorularınız olduğu takdirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz. E-posta adresimiz [email protected] 

Düzeltmeler 

HRWORKS bu Gizlilik Beyannamesi’ndeki kısımlarda istediği zaman değişiklik yapma hakkını elinde tutar. Lütfen, değişiklikleri takip etmek üzere, bu beyannameyi zaman zaman kontrol ediniz.